Volvo V60
1.6 D2 R-Design
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2014
-
Kilometerstand
256.254 km
-
Brandstof
Diesel
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Stationwagen
-
Paardenkracht
114 pk
| Prijs | € 7.750 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 256.254 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XL-368-D |
| Datum deel 1 | 12-12-2014 (import) |
| Belasting | (±) € 1.650,00 per jaar |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 84 kW (114 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1435 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
Comfort
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
Multimedia
- Radio/CD-speler
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
Praktisch
- Achterbank neerklapbaar
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.110 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 187 x 148 cm
Wielbasis: 278 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 442 - € 462 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- R-Design exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Side Impact Protection System
- Start/stop systeem
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/