Volvo V40
1.8 Europa
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2003
-
Kilometerstand
274.055 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Stationwagen
-
Paardenkracht
122 pk
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 274.055 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 85-LZ-FG |
| Datum deel 1 | 26-06-2003 |
| Belasting | (±) € 725,00 per jaar |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1783 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 665 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | mei 1999 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
Comfort
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
Praktisch
- Achterbank neerklapbaar
Exterieur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/60 R15
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 452 x 172 x 142 cm
Wielbasis: 255 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 187 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 11 l/100km (1 op 9,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 190 - € 207 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Verstelbare stuurkolom
Exterieur
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Side Impact Protection System
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/