Renault Twingo
1.2-16V Dynamique
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2010
-
Kilometerstand
157.794 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Hatchback
-
Paardenkracht
76 pk
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | December 2010 |
| Kilometerstand | 157.794 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 36-NVH-5 |
| Datum deel 1 | 01-12-2010 |
| Belasting | (±) € 247,00 per jaar |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 56 kW (76 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 839 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 350 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2002 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
Comfort
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
Multimedia
Technische informatie- Radio/CD-speler
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 360 x 165 x 147 cm
Wielbasis: 237 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 60 - € 68 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/