Renault Mégane Estate
1.5 dCi Expression
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2013
-
Kilometerstand
338.456 km
-
Brandstof
Diesel
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Stationwagen
-
Paardenkracht
110 pk
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 338.456 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-KZX-86 |
| Datum deel 1 | 03-10-2013 |
| Belasting | (±) € 1.493,00 per jaar |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,40 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1283 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 29 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
Comfort
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
Multimedia
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
Praktisch
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
Exterieur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 12,4 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.864 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 180 x 147 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 88 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Brandstofverbruik in de stad: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,2 l/100km (1 op 31,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 363 - € 385 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Start/stop systeem
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/