Renault Scénic
1.4 TCE Parisienne
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2011
-
Kilometerstand
132.735 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
MPV
-
Paardenkracht
131 pk
| Prijs | € 6.750 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 132.735 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 98-SHB-7 |
| Datum deel 1 | 30-09-2011 |
| Belasting | (±) € 725,00 per jaar |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1397 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2010 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
Comfort
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
Multimedia
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
Exterieur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.894 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 185 x 164 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 168 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 171 - € 193 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Zonnescherm(en)
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
Overig
- parkdistance control achter
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/