Renault Mégane coupé cabriolet
1.6-16V Tech Line
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2006
-
Kilometerstand
139.952 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Cabriolet
-
Paardenkracht
113 pk
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | December 2006 |
| Kilometerstand | 139.952 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 75-TN-XV |
| Datum deel 1 | 01-12-2006 |
| Belasting | (±) € 725,00 per jaar |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 83 kW (113 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2005 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
Comfort
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
Multimedia
- Radio/CD-speler
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
Overige
Technische informatie- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.775 kg
Afmetingen (LxBxH): 436 x 178 x 140 cm
Wielbasis: 252 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
CO₂-uitstoot: 164 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 171 - € 193 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Halogeen mistlampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Elektronische remkrachtverdeling
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/