Renault Espace
1.6 dCi Expression 7 - persoons
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2016
-
Kilometerstand
169.697 km
-
Brandstof
Diesel
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
MPV
-
Paardenkracht
131 pk
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 169.697 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RK-740-S |
| Datum deel 1 | 27-10-2016 (import) |
| Belasting | (±) € 1.966,00 per jaar |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1635 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
Comfort
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
Multimedia
- Navigatiesysteem
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
Overige
Technische informatie- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 191 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.353 kg
Afmetingen (LxBxH): 486 x 189 x 168 cm
Wielbasis: 288 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 475 - € 507 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen verschuifbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Panoramische voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/