Volkswagen Tiguan
2.0 TDI Sport&Style 4Motion
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2015
-
Kilometerstand
191.403 km
-
Brandstof
Diesel
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
SUV / Terreinwagen
-
Paardenkracht
177 pk
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 191.403 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-027-KG |
| Datum deel 1 | 30-07-2015 (import) |
| Belasting | (±) € 1.966,00 per jaar |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 130 kW (177 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1578 kg |
| Trekgewicht max | 2200 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
Comfort
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
Multimedia
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
Praktisch
- Dakrails
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R17
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.240 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 181 x 170 cm
Wielbasis: 260 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 151 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 475 - € 507 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen interieur
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Lichtmetalen velgen 17"
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Brake Assist System
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Executive Plus-pakket (Achteruitrijcamera, Alarm klasse 3, Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Hard disk, Multifunctioneel lederen stuurwiel, Parkeer-assistent, Parkeersensor voor en achter)
- Hard disk
- Leder-pakket (Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, Houten versnellingspook, Lederen interieur, Lederen stuurwiel, Lendesteunen (verstelbaar), Voorstoelen verwarmd)
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/