Volkswagen Polo
1.6 TDI Trendline
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2009
-
Kilometerstand
239.957 km
-
Brandstof
Diesel
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Hatchback
-
Paardenkracht
75 pk
| Prijs | € 3.450 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 239.957 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 13 november 2024 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TX-034-R |
| Datum deel 1 | 05-08-2009 (import) |
| Belasting | (±) € 1.176,00 per jaar |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1057 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 27 |
| Introductiejaar | augustus 2017 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
Comfort
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
Praktisch
- Achterbank neerklapbaar
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/70 R14
Acceleratie (0-100): 14,0 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 397 x 168 x 146 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 288 - € 303 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/