Volkswagen Passat Variant
1.4 TSI Comfortline BlueMotion
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2011
-
Kilometerstand
223.380 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Automaat
-
Carrosserie
Stationwagen
-
Paardenkracht
122 pk
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 223.380 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 16-PHS-7 |
| Datum deel 1 | 04-02-2011 |
| Belasting | (±) € 826,00 per jaar |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1407 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2009 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
Comfort
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
Multimedia
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
Praktisch
- Dakrails
Overige
Technische informatie- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.110 kg
Afmetingen (LxBxH): 477 x 182 x 152 cm
Wielbasis: 271 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 140 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 194 - € 220 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overige
- Executive-pakket (Alarm klasse 3, Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding, Parkeersensor voor en achter)
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/