Volkswagen Golf
1.2 TSI Trend Edition
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2014
-
Kilometerstand
161.282 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Hatchback
-
Paardenkracht
86 pk
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | Juni 2014 |
| Kilometerstand | 161.282 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-TXL-31 |
| Datum deel 1 | 07-06-2014 |
| Belasting | (±) € 526,00 per jaar |
| Topsnelheid | 179 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1129 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | februari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
Comfort
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 179 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 426 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 113 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 125 - € 141 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/