Nissan Qashqai
2.0 Connect Edition, LPG
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2010
-
Kilometerstand
208.303 km
-
Brandstof
LPG
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
SUV / Terreinwagen
-
Paardenkracht
141 pk
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | Juli 2010 |
| Kilometerstand | 208.303 km |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 66-LVS-8 |
| Datum deel 1 | 28-07-2010 |
| Belasting | (±) € 1.059,00 per jaar |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 104 kW (141 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1297 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | mei 2009 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
Comfort
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
Multimedia
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
Overige
Technische informatie- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Brandstofsoort: LPG G3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R17
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.960 kg
Afmetingen (LxBxH): 433 x 178 x 161 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 184 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 254 - € 277 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/