MINI One
1.6 Salt
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2003
-
Kilometerstand
200.633 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Hatchback
-
Paardenkracht
90 pk
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 200.633 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 28-PN-LF |
| Datum deel 1 | 06-06-2003 (import) |
| Belasting | (±) € 426,00 per jaar |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1040 kg |
| Trekgewicht max | 650 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | september 2001 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
Comfort
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
Multimedia
- Radio/CD-speler
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 181 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.495 kg
Afmetingen (LxBxH): 363 x 169 x 141 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 158 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 102 - € 115 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/