Mazda 6 Sportbreak
2.0 Red Dot Edition
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2013
-
Kilometerstand
227.238 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Stationwagen
-
Paardenkracht
145 pk
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 227.238 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-SRH-23 |
| Datum deel 1 | 27-11-2013 |
| Belasting | (±) € 725,00 per jaar |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1280 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | augustus 2013 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
Comfort
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Xenon verlichting
Multimedia
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
Praktisch
- Dakrails
Overige
Technische informatie- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R17
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.980 kg
Afmetingen (LxBxH): 480 x 184 x 148 cm
Wielbasis: 275 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 131 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 171 - € 193 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metallic lak
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Rijstrooksensor
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/