Ford Fiesta
1.25 Trend
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2010
-
Kilometerstand
237.932 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Hatchback
-
Paardenkracht
82 pk
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 237.932 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 52-LDK-7 |
| Datum deel 1 | 31-03-2010 |
| Belasting | (±) € 426,00 per jaar |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,30 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 954 kg |
| Trekgewicht max | 600 kg |
| Trekgewicht onger. | 525 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | oktober 2008 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
Comfort
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
Multimedia
- Radio/CD-speler
Exterieur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/50 R15
Acceleratie (0-100): 13,3 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.495 kg
Afmetingen (LxBxH): 395 x 172 x 148 cm
Wielbasis: 248 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 133 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 102 - € 115 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/