Ford C-Max
2.0-16V Titanium
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2007
-
Kilometerstand
195.789 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
MPV
-
Paardenkracht
145 pk
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 195.789 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 46-XV-DS |
| Datum deel 1 | 09-10-2007 |
| Belasting | (±) € 725,00 per jaar |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
Comfort
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
Multimedia
- Radio/CD-speler
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
Overige
Technische informatie- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 203 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.925 kg
Afmetingen (LxBxH): 433 x 202 x 160 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 171 - € 193 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/