Daihatsu Cuore
1.0 Premium
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2008
-
Kilometerstand
72.631 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Hatchback
-
Paardenkracht
69 pk
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 72.631 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 80-GKL-4 |
| Datum deel 1 | 11-07-2008 |
| Belasting | (±) € 185,00 per jaar |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 51 kW (69 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 740 kg |
| Trekgewicht max | 600 kg |
| Trekgewicht onger. | 250 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | augustus 2007 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
Comfort
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
Praktisch
- Achterbank neerklapbaar
Exterieur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 145/80 R13
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.250 kg
Afmetingen (LxBxH): 347 x 148 x 153 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 46 - € 51 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 14"
Veiligheid
- Airbag passagier
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/