BMW 3-serie Touring
320d EfficientDynamics Edition High Executive
- 2014
- 240.644 km
- Diesel
- Automaat
€ 9.750
318D Corporate Lease Business Line
+ 6 foto's
2008
254.922 km
Diesel
Handmatig
Stationwagen
136 pk
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 254.922 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 01-GJF-7 |
| Datum deel 1 | 11-07-2008 |
| Belasting | (±) € 1.808,00 per jaar |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1480 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | september 2008 |
| Meer modelinformatie |
/