Audi Q3
1.4 TFSI Pro Line
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2014
-
Kilometerstand
135.241 km
-
Brandstof
Benzine
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
SUV / Terreinwagen
-
Paardenkracht
150 pk
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 135.241 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-SVS-92 |
| Datum deel 1 | 06-01-2014 |
| Belasting | (±) € 826,00 per jaar |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2013 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
Comfort
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
Multimedia
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
Tuning
- Lichtmetalenvelgen
Praktisch
- Dakrails
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R17
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 203 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.985 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 183 x 159 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 137 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 194 - € 220 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Lichtmetalen velgen 17"
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/