Alfa Romeo MiTo
1.3 JTDm ECO Esclusivo
+ 6 foto's
-
Bouwjaar
2014
-
Kilometerstand
250.602 km
-
Brandstof
Diesel
-
Transmissie
Handmatig
-
Carrosserie
Hatchback
-
Paardenkracht
80 pk
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 250.602 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-TVZ-18 |
| Datum deel 1 | 28-05-2014 |
| Belasting | (±) € 1.176,00 per jaar |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1125 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 29 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
Veiligheid
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
Comfort
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
Multimedia
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
Praktisch
- Achterbank neerklapbaar
Exterieur
- Spoiler
Overige
Technische informatie- Elek. verstelbare spiegels
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.630 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 172 x 145 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 85 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 2,8 l/100km (1 op 35,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 288 - € 303 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- LED achterlichten
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Voor een afspraak gelieve te bellen met 0113-344879.
Vergelijkbare auto's
/